LOADING

Gaziantep Oto Çekici

Gaziantep Oto Çekici

by alpererbas Ekim 22, 2018
Oto Çekici

Bireylerin ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için, günlük hayatta en çok kullandıkları taşıtlardan biri olan otomobiller, farklı teknolojiler ile üretilmektedir. Ancak çevresel etkenlerden, donanımsal nedenlerden veya yaşanan trafik kazalarından dolayı, söz konusu araçlar zarar görmektedir. Bunun yanı sıra, çalışma fonksiyonlarını da kaybetmektedir. Ayrıca bu durumun ulaşım veya yolculuk sırasında gerçekleştiği de göz önünde bulundurulsa, yaşanılan sorunlar ikiye katlanmaktadır. Gaziantep oto çekici firması ise, hem yaşanan mağduriyeti kısa bir süre içerisinde gidermekte, hem de araçların bir an önce yoldan kardırmak için 7/24 teknik destek hizmeti sunmaktadır. Firmanın çalışma prensibi, tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurgulanmakla beraber, her türlü araç modeli için de farklı çözüm yöntemleri geliştirilmektedir.

 

Uzman Ekip Farkı

Yolda kalan araçların kurtarılması için hizmet veren Gaziantep oto çekici, aynı zamanda alanında uzman olan personelleri sayesinde tüm işlemleri profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Hali hazırda arızalanmış olan otomobiller, taşıma, yükleme veya indirme gibi aşamalarda daha fazla zarar görmemesi için her türlü önlem, söz konusu ekipler tarafından alınmaktadır. Ayrıca Gaziantep oto çekici firmasının bünyesinde hizmet veren ekipler, tüm vinç modellerinin çalışma prensibine hâkimdir. Yani, hangi araç modelinin nasıl yüklenmesi gerektiği, emniyet açısından alınması gereken önlemler ve benzeri tüm kriterler, söz konusu ekiplerin tecrübeleri dâhilindedir. Buna ek olarak Gaziantep oto çekici firması, istenilen tüm araç modellerini, arzu edilen bölgelere kadar taşımaktadır.

 

Özel Oto Çekici, Oto KurtarıcıAraç Modellerine Özel Olarak Tasarlanan Çekiciler

Taksi, kamyon ve minibüs gibi ulaşım araçları farklı hacimlere sahiptir. Bu nedenle de sağlıklı bir taşıma gerçekleştirilebilmesi için çekici modellerinin araç türlerine göre belirlenmesi gerekir. Özellikle de kurtarıcı modellerini ağırlıkları, taşıma kapasiteleri ve benzeri tüm kriterleri göz önünde bulunduran Gaziantep oto çekici firması, hemen hemen her otomobil türünü taşıyabilecek bir donanıma ve zenginliğe sahiptir. Firmanın tüm çekici modelleri, düzenli olarak bakımlardan geçirilmekte ve rutin kontrolleri eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Gerek ulaşım güvenliği, gerekse arızaları ürünlerin güvenliği açısından, vinç modellerinin dikkatli bir şekilde belirlenmesi sağlanmaktadır. Gaziantep oto çekici firması, gelişen teknolojiyi de yakından takip etmekte ve hizmet alanlarında da kullanmaktadır.

 

Vinç Modelleri

Gaziantep oto çekici firması bünyesinde farklı kurtarıcı modelleri bulunmakta ve gelen talepler doğrultusunda, arıza araç çeşidine özel olarak tasarlanmış olan çekiciler ile hizmet verilmektedir.

  • Vinç Kayar Platform
  • Oto transfer kurtarıcı
  • Çatallı kurtarıcı

Vinç Kayar Platform:  Araç modellerinin yakıtı bittiği durumlarda, hafif kazalarda ve genel olarak aracın hareket etmesine bir engel durum olmayan sorunlarda Vinç kayar platform kullanılmaktadır. Çalışma prensibi ise, yolda kalmış araç modeli, vinç arka kısmına doğru getirilmekte ve kayar platformun üzerine konumlandırılması sağlanmaktadır. İstenilen aralığa yerleştirilen araç ise, vincin kayar platformu ile birlikte, kolay bir şekilde yukarı doğru çekilmesi sağlanır. Ayrıca zaman açısından da oldukça pratik bir ürün modeli olan söz konusu ürün, Gaziantep oto çekici firması bünyesinde de bulunmakta ve araç modellerine zarar gelmeden bulunduğu konumdan alınması sağlanmaktadır.

 

Oto Transfer Kurtarıcı: Bu ürün modelinde ise, hidrolik sisteme sahip olan bir makara bulunmaktadır. Yolda kalan araç, çekicinin damperli platformuna doğru yönlendirilir ve makara sisteminin yukarı doğru kaydırılması sonucunda söz konusu aracın yükleme işlemi tamamlanır.

 

Çatallı Oto Kurtarıcı: Forklift mantığı ile çalışan çatallı oto kurtarıcı, iki büyük girişken ayağı sayesinde, araçların kolay bir şekilde nakliye edilmesini sağlamaktadır. Söz konusu ayaklar, aracın altına dikkatli bir şekilde yerleştirilir ve çekicinin üzerine doğru kardırır. Buna ek olarak yolun durumuna göre de, ister sağ, ister sol taraftan yükleme gerçekleştirebilir. Ayrıca söz konusu kurtarma işlemi, 15 saniye gibi bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

 

Ekonomik Fiyat Garantisi

 Gaziantep oto çekici firması, hem yaşanılan sorunların kısa bir süre içerisinde çözülmesi, hem de müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Tüm araç modelleri, cüzi rakamlar ile taşınmakta ve istenilen adreslere kadar götürülmektedir. Ayrıca firmanın müşteri temsilcileri günün her saati hizmet vermekte ve her hangi bir çekici talebi, saat içerisinde onaylanmaktadır. Sizde Gaziantep oto çekici firması sayesinde yaşamış olduğunuz mağduriyeti kısa bir süre içerisinde giderebilir ve aracınızın daha fazla deformasyona uğramasını engelleyebilirsiniz.

 

Social Shares

Related Articles

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp Tıkla Konum Gönder