LOADING

Oto Kurtarma Süreçi Nasıl İşler ?

Oto Kurtarma Süreçi Nasıl İşler ?

by alpererbas Ekim 23, 2018

Şehir içinde veya şehir dışında herhangi bir nedenden dolayı yolda kalmış otomobillerin istenilen adreslere götürülmesi için verilen yardım desteği, mağduriyetin sonlandırılması noktasında oldukça önemlidir. Özellikle de oto kurtarma işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmalı ve arızalı araçlara daha fazla zarar gelmesi önlenmektedir. Sektörün lider bir firması konumunda olan Gaziantep oto kurtarma, yaşanan tüm sorunları, doğruluğu sadece bilimsel olarak kanıtlanmış çözüm yöntemleri ile ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca bölgenin her yerine teknik destek hizmeti verilmekte ve tüm araç modelleri saatler içerisinde vince yüklenerek yolun ortasından kaldırılmaktadır. Gaziantep oto kurtarma firması, kurumsal çalışma prensibi ile müşterini memnun etmekte ve ekonomik fiyatlar ile hizmet vermeye özen göstermektedir.

 

Hızlı Teknik Destek

Şehir içi veya şehir dışı, hiç fark etmeksizin yolda mahsur kalan araç modelleri, maksimum 2 saat içerisinde Gaziantep oto kurtarıcı firması tarafından çekilmektedir. Alanında ciddi anlama uzmanlığı yakalamış olan söz konusu kurum, aynı zamanda hızlı teknik desteği sayesinde de rakiplerinin bir adım önüne geçmektedir. Kamyon, komyonet ve ticari araçlarda dâhil olmak üzere, tüm ürün modelleri için oluşturulan oto kurtarıcı hizmeti kusursuz bir şekilde uygulanmaktadır. Ayrıca araç çeşitlerine özel olarak temin edilen ve akıllı teknolojiler ile üretilen çekiciler, düzenli olarak bakım ve kontrollerden geçirilmektedir. Bu sayede nakliye sırasında güvenliği tehdit eden tüm etkenlerden ortadan kaldırılmaktadır.

 

Firmanın Özellikleri

  • Gaziantep oto kurtarıcı firması personelleri, alanında uzman olmakla beraber, indirme, yükleme veya kaldırma gibi işlemler konusunda da geniş bir tecrübeye sahiptir.
  • Söz konusu firma ekonomik fiyatlar ile hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ayrıca geri ödeme noktasında da farklı çözüm yöntemleri tasarlanmaktadır.
  • Gaziantep oto kurtarıcı firması, araç yükleme işlemlerini 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlamakta ve arızalı aracın istenilen konumlara kadar götürülmesini sağlamaktadır.
  • Yeni teknolojiler ile üretilen farklı vinç modelleri ve aparatları, hiçbir araca zarar vermemektedir.
  • Gaziantep oto kurtarıcı firması, her araç türüne özel çözüm yöntemleri geliştirmekte ve bünyesinde görev yapan bireyleri düzenli zaman dilimlerinde eğitimlerden geçirmektedir.

 

Kurtarma İşlemi

Gaziantep oto kurtarıcı firmasının müşteri temsilcilerine ulaşan teknik destek talepleri kısa bir süre içerisinde onaylanmaktadır. Yapılan görüşmeler sırasında araç modeli belirlenmekte ve bu modele özel olarak tasarlanmış olan vinçin yola çıkması sağlanmaktadır. Gaziantep oto kurtarıcı operatörleri, çeşitli ürün modellerine göre gruplara ayrılmıştır. Yani her vinç çeşidi için özel bir ekip kurgulanmakta ve o vinç ile gösterilen tüm faaliyetlerde söz konusu ekip yer almaktadır. Gaziantep oto kurtarıcı teknik destek personelleri, yolda kanlan araçların dikkatli bir şekilde vincin üzerine alınmasını sağlamakta ve emniyetli bir şekilde nakliyat işlemlerini tamamlamaktadır. Sizde herhangi bir olumsuz durum karşısında firma ile iletişime geçebilir ve yaşamış olduğunuz sorunlardan en az mağduriyet ile kurtulabilirsiniz.

Social Shares

Related Articles

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp Tıkla Konum Gönder