LOADING

Gaziantep Bölgesindeki En Yakın Çekiciler

Gaziantep Bölgesindeki En Yakın Çekiciler

by alpererbas Kasım 15, 2018
Gaziantep en yakın çekici

Trafiğin yoğun olduğu alanlarda yaşanan kazalar nedeni ile birçok araç hasar görmekte ve çalışma fonksiyonunu kaybetmektedir. Bu gibi durumlarda hasarlı otomobilin yoldan kaldırılması için kurtarıcılara ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle de Gaziantep bölgesindeki en yakın çekiciler denilince akla ilk gelen firmamız tüm marka ve modellere özel projeler geliştirmektedir. Talep edilen konumlara ise çok kısa bir süre içerisinde teknik destek ekibi gönderilmektedir. Firmamızın ekipleri, her araca hitap eden oto kurtarıcılar sayesinde taşıtınızı kısa bir süre içerisinde vince yüklemektedir. Ayrıca sizin ve aracınızın güvenliği maksimum bir şekilde sağlanmaktadır. Gaziantep bölgesindeki en yakın çekiciler firmamıza ait olmakla beraber, farklı şubelerimiz sayesinde hizmet alanımızı genişletmekteyiz.

Hizmet alanlarımızdaki bölgeler ; Şahinbey, Şehit Kamil, Araban, İslahiye, Nizip, Karkamış, Oğuzeli, Yavuzeli, Nurdağ ‘dır.

Araç Güvenliği

Gaziantep bölgesindeki en yakın çekiciler, 7/24 hizmet vermektedir. Söz konusu kurtarıcı modelleri düzenli olarak bakım ve kontrollerden geçirilmektedir. Ayrıca otomobilin zarar görmemesi ve deformasyona uğramaması için de her türlü önlem alınmaktadır. Firmamızın ekipleri, yaklaşık 10 dakika içerisinde aracın vinç üzerine yüklenmesini sağlamaktadır. Bu sırada kullanılan teknolojik malzemeler sayesinde de işlemlerin hem daha kolay, hem de daha pratik bir şekilde yapılması sağlanmaktadır. Gaziantep bölgesindeki en yakın çekiciler, farklı araç modellerine de uygundur. Örneğin kamyon ve kamyonet gibi ağır tonajlara sahip olan taşıtlar da, söz konusu kurtarıcılar sayesinde taşınabilmektedir. Günümüz teknolojisi ile üretilen kurtarıcı modellerimiz, teknik ve donanımsal olarak da sayısız özelliğe sahiptir. Örneğin herhangi bir yardımcı malzemeye ihtiyaç duyulmadan tüm işlemleri tek başına halledebilmektedir.

 

Teknik Destek Ekiplerimiz

Sahada hizmet veren firmamızın teknik destek ekipleri, alanında uzman personellerden oluşmaktadır. Bir aracın nasıl kaldırılması veya vinç üzerine yüklenmesi gibi konu başlıkları üzerinde de yeteri bilgiye sahiptir. Gaziantep bölgesindeki en yakın çekiciler, söz konusu ekiplerimiz tarafından yönlendirilmektedir. Özellikle de her kurtarıcı modelini kullanabilen personellerimiz, yaşanan mağduriyetleri de kısa bir süre içerisinde sonlandırmaktadır. İşlemleri kontrolleri bir şekilde gerçekleştirmekte ve aracınızı istediğiniz konuma kadar götürmektedir. Firmamızın personelleri sayesinde hizmet kalitemiz her geçen artmakta ve yeni projeler geliştirilmektedir. Gaziantep bölgesindeki en yakın çekiciler ve personeller hakkında bilgi almak için firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca adresinize veya aracınız ile yolda kaldığınız konuma oto kurtarıcı talep etmek için de, yine müşteri temsilcilerimize bağlanabilirsiniz.

 

İletişim Desteği

Gaziantep bölgesindeki en yakın çekiciler, firmamıza gelen talep doğrultusunda yola çıkmakta ve kazanın oluştuğu konuma yönlendirilmektedir. Yaşanan sorunların kısa bir süre içerisinde sonlandırılması içinse, firmamız tarafından 7/24 iletişim desteği sağlanmaktadır. Gece vakitlerinde yaşanan kazalar veya herhangi bir nedenden dolayı yolda kalan araçlar için de oto kurtarıcı desteği sağlanmaktadır. Gaziantep bölgesindeki en yakın çekiciler, yaşanan tüm olumsuz durumlarda direk devreye girmektedir. Saatler içerisinde de aracın kurtarılmasını sağlamaktadır.

Hizmet verdiğimiz bölgelerŞahinbey, Şehit Kamil, Araban, İslahiye, Nizip, Karkamış, Oğuzeli, Yavuzeli, Nurdağ

Social Shares

Related Articles

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp Tıkla Konum Gönder