LOADING

Araba Çekici Aynı Anda Kaç Arabayı Çekebilir?

Araba Çekici Aynı Anda Kaç Arabayı Çekebilir?

by alpererbas Kasım 30, 2018

Herhangi bir nedenden dolayı yoldan kalan araçlar, oto çekicilerin yardımı ile kurtarılmaktadır. Özellikle de büyük şehirler de birden fazla ve aynı anda yaşanan kazalar için farklı çekiciler tercih edilmektedir. Bu sayede tüm araç modelleri kısa bir süre içerisinde yoldan kaldırılmaktadır. Bahsi geçen durumlarda ise birden fazla aracı kurtaran çekiçler kullanılmaktadır. Söz konusu vinçler, iki veya 3 ranzadan oluşmaktadır. Her ranzaya 1 veya 2 araç yüklenebilmektedir. Genel olarak sıfır kilometre otomobillerin sevkiyatında da kullanılmaktadır. Birden fazla aracı kurtaran çekiciler, çok fonksiyonel özelliklere sahiptir. Yolculuk sırasında hiçbir araç birbirine temas etmediği gibi, güvenli bir taşıma sağlanmaktadır.

 

Birden Fazla Aracı Kurtaran Çekiciler

 

Farklı modeller de üretilen Birden fazla aracı kurtaran çekiciler, hemen hemen her sektörde kullanılmaktadır. Arka kısmında bulunan paneller sayesinde en öne bile kolay bir şekilde araç yüklenebilmektedir. Pek çok teknolojik yenilikleri de içerisinde barındıran bu kurtarıcılar, vinç sistemlerine de sahiptir. Araçlar vinçler yardımı ile platforma yerleştirilmekte ve indirirken de aynı işlem uygulanmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan birden fazla aracı kurtaran çekiciler, aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Örneğin 4 veya 5 arabayı aynı anda başka bir konuma götürmek için tek bir çekici modelinin tercih edilmesi zaman kaybı olabilir. Ancak firmamızın katkı kurtarıcı modelleri sayesinde tüm otomobilleri aynı platformda talep ettiğiniz erlere götürebilir ve maliyetinizi düşürebilirsiniz.

 

Ekonomik Fiyat Garantisi

 

Firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak için ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Talep ettiğiniz adreslere birden fazla aracı kurtaran çekiciler kısa bir süre içerisinde gönderilmektedir. Ayrıca geri ödeme noktasında da taksitlendirme gibi kolaylıklar sağlanmaktadır. Firmamız bölgenin tüm mahalle ve caddelerine oto kurtarıcı göndermektedir. Bünyemizde bulunan tüm kurtarıcılar, her türlü araç modeline uygun olmakla beraber, düzenli olarak bakımlardan geçirilmektedir. Birden fazla aracı kurtaran çekiciler, alanında uzman ekipler tarafından kullanılmakta ve tüm işlemlerin profesyonel bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır. Ayrıca hiçbir araç modelinin yanlış yapılan bir metottan dolayı zarar görmemesi için farklı önlemler alınmaktadır. Örneğin firmamızın ekipleri sadece doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan çözüm yöntemlerini tercih etmektedir. Böylece de risk alınmadan ve herhangi bir kazaya sebebiyet verilmeden projenin tamamlanması hedeflenmektedir.

 

Teknik Destek Hizmeti

 

Bilindiği üzere, trafikte yaşanan kazaların saati veya günü bulunmamaktadır. Bu nedenle de firmamızın ve tüm personelleri, haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Birden fazla aracı kurtaran çekiciler de dâhil olmak üzere, tüm kurtarıcı modelleri kullanılmaya hazır bir konumda bekletilmektedir. İhtiyaç duyulması halinde ise, anlık olarak olay yerine ulaşılmakta ve yaşanan mağduriyetler sonlandırılmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için hemen firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Birden fazla aracı kurtaran çekiciler ile ilgili de merak ettiğiniz sorunların cevabını alabilirsiniz  

Social Shares

Related Articles

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp Tıkla Konum Gönder