LOADING

Single Biography

HAKKIMIZDA

Teknolojini gelişmesi ve yaşam tarzlarının değişmesi ile çok farklı şekillerde üretilen otomobil modelleri, akla gelmeyecek kadar donanımsal özelliklere sahiptir. Buna ek olarak bireyler tarafından talep edilen konfor ve rahat yolculuk isteği de göz önünde bulunduruşa, kazaların veya yanlış kullanılan özelliklerin sonucunda durma noktasına gelen otomobil modelleri kötü sonuçlar doğurmaktadır. Sektörün en köklü firmalarından biri olan ve yaşanılan sorunları kısa bir süre içerisinde ortadan kaldıran Gaziantep yol yardım, 10 yıllık bilgi ve tecrübesi sayesinde her geçen gün çalışma alanlarını geliştirmektedir. Özellikle de kuruluşundan bu yana çok farklı projelerde yer alan firmamız, tüm araç modellerine özel çekici türleri ile yaşanan sorunları kısa bir süre içerisinde gidermektedir. Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan Gaziantep yol yardım firması, global yaşam tarzına uygun çözüm yöntemleri ile Avrupa kalitesinde bir teknik destek anlayışına sahiptir. Ayrıca teknolojik imkanlar ile üretilmiş olan vinç seçenekleri sayesinde de kurtarma işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Uzman Ekip Farkı

Gaziantep yol yardım firması, ‘Her işin bir ustası vardır’ mantığı ile çıktığı yolda, 10 seneye aşkındır kusursuz bir hizmet vermektedir. Özellikle de şirket bünyesinde görev yapan tüm personeller, alanlarında uzman olmakla beraber, mesleğin gerektirdiği bilgi ve birikime de sahiptir. Araçların deformasyona uğramaması veya yanlış yapılan işlemlerden dolayı zarar görmemesi için tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Ayrıca Gaziantep yol yardım firması tüm çalışma alanlarında, doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan taşıma metotlarını kullanmaktadır. Buna ek olarak gelişen teknolojiler ile üretilen kurtarma araçları hakkında, firma personellerine detayı bilgiler verilmektedir. Bir vinç operatöründe bulunması gereken tüm özelliklere hakim olan sürücü personellerimiz, çeşitli testlerden geçirildikten sonra kadromuza dahil edilmektedir. Gaziantep yol yardım şirketi tarafından gerçekleştiren taşıma işlemleri, farklı sigorta acenteleri tarafından güvenlik altına alınmakta ve bir sorun çıkması halinde araç sahiplerinin maddi ve manevi tüm zararları karşılanmaktadır. Gaziantep yol yardım firması sayesinde ister şehir içerisinde, ister uzun yol da kendinizin ve sevdiklerinizin ulaşım güvenliğinizi maksimum bir şekilde sağlayabilirsiniz.

 

Vizyonumuz

Her geçen gün artan araç sayısı ve bununla doğru orantılı bir şekilde artan trafik kazaları, farklı sorunları da beraberinde getirmektedir. Gaziantep ayol yardım firması olarak temel hedefimiz, yaşanan mağduriyetleri en kısa sürede gidermek ve sürücülerimizin sorunlarını minimum seviyeye getirmektir. Herhangi bir problemden dolayı çalışma fonksiyonlarını kaybeden otomobiller, bireylerin zor anlar yaşamasına neden olmaktadır. Söz konusu bu süreci olabildiğince hızlı bir şekilde sonlandıran Gaziantep yol yardım firması, her ürün modeline özel çalışmalar yapmakta ve hizmet alanlarını her geçen gün geliştirmektedir. Ayrıca 7/24 aktif bir şekilde hizmet veren operatörlerimiz, bölgenin tüm lokasyon bilgilerine hakim olmakla beraber, bağlantılı olduğu onarım merkezleri ile sürekli iletişim halindedir.

 

Geçmiş Başarılarımız

Gece ve gündüz hiç fark etmeksizin sürekli hizmet halinde olan Gaziantep yol yardım firması, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde görev aldığı tüm işlemleri profesyonel bir şekilde tamamlamayı başarmıştır. Özellikle ağır kazalarda bile hiçbir araç modeline zarar vermeden bulunduğu konumdan kaldırmakta ve en yakın onarım merkezine götürmektedir. Gaziantep yol yardım firması,  tüm işlerin kusursuz bir şekilde yapılmasını sağlamakla beraber, sizin ve sevdiklerinizin kötü anlarında daima yanında olmaktadır.

 

Tek Bir Cümle İle Gaziantep Yol Yardım;

Yolcuğunuz sırasında yaşayabileceğiniz kazaları veya arıza sorunlarını belki engelleyemeyebiliriz, ama geçirdiğiniz zor anların en kısa süre içerisinde sonlandırılmasını sağlayabiliriz.

 

WhatsApp Tıkla Konum Gönder